ПРО БІЗНЕС-СІТІ

Бізнес-сіті – масштабний проект девелоперської компанії «Технопарк», аналогів якому немає в усій Західній Україні. Це Діловий Центр, діяльність якого перетворює Львів у бізнесову столицю регіону. Вісім сучасних офісних корпусів на площі понад 63 тисяч квадратних метрів, тисячі робочих місць, розвинена інфраструктура, широкий набір сервісних послуг та атмосфера успіху, а серед орендарів – найпотужніші гравці ділових кіл та розвитку передових технологій з усієї України. До 2018 року обсяг інвестицій в Бізнес-сіті становитиме понад 20 млн доларів. В нас повірили інвестори, а ми віримо в успіх Ваших власних справ! Ми відкриті до співпраці та прихильні до розвитку Вашого бізнесу!

ГОЛОВНІ
ПРИНЦИПИ БІЗНЕС-СІТІ

Філософія розвитку Бізнес-сіті базується на трьох головних принципах:

Гнучкі умови оренди, багате інфраструктурне оточення і зручне місцезнаходження. Чітка функціональність та практичність комплексу дозволяє зекономити Ваш час і гроші. Ми хочемо стати партнером для Вашої справи. Тому комфорт Вашого бізнесу – наша головна мета. Кожному мешканцю Ділового містечка ми гарантуємо ділову ефективність, діловий комфорт та ділове товариство!

ЄВРОПЕЙСЬКІ-СТАНДАРТИ

Ми патріоти українського бізнесу, але провадимо активну міжнародну співпрацю і у своїй діяльності сповідуємо європейські стандарти та цінності.

Сучасні приміщення, комунікації, паркінги, внутрішня оздоба та унікальна інфраструктура нічим не поступаються найкращим діловим центрам Європи. Але окрім зовнішньої схожості, Бізнес-сіті у Львові – це насамперед ведення бізнесу по-європейськи, це чесні та прозорі правила співпраці, дотримання чинного законодавства та повага до прав орендарів. Наша мета – увійти до переліку найпотужніших Ділових Центрів Європи. Впевнені, що разом з Вами ця мрія скоро стане реальністю!

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Ми обрали оптимально зручний варіант розташування для Бізнес-сіті. Ділове містечко знаходиться в районі вулиць Героїв УПА, Смаль-Стоцького та Федьковича.

5хв
Залізничний вокзалЗалізничний вокзал
А це 5 хвилин на авто до головного залізничного вокзалу
10хв
Центр містаЦентр міста
10 хвилин - до центру міста - пл. Ринок
10хв
AеропортAеропорт
10 хвилин - до Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького

БІЗНЕС У ЛЬВОВІ

Тут проводять ділові зустрічі, міжнародні форуми, конференції, симпозіуми та укладають мільйонні контракти, Консульства та Посольства відкривають свої представництва, а міжнародні компанії філіали.

Провадити бізнес у Львові – престижно, надійно, безпечно і стильно. Світ бізнесу полюбив це місто не менше за туристів. У 2014 році національний «Рейтинг інвестиційної привабливості регіонів » очолив саме наш регіон. Унікальне розташування області поблизу кордонів країн Центральної та Південно-Східної Європи, Львів як потужний туристичний центр, сотні промислових підприємств, розвинутий малий та середній бізнес, десятки комерційних банків та найрізноманітніших компаній – все це стає поштовхом до успішного ведення власної справи. Працюйте, а Бізнес-сіті потурбується про Ваш затишок і комфорт.

НАШІ ОРЕНДАРІ

GlobalLogic

Дякуємо за Вашу увагу.

Надіслане Вами повідомлення є дуже важливим для нас,
і буде розглянуте нашими представниками.